Przenośna minidrukarka fotograficzna HP Sprocket

Galeria zdjęć z telefonu komórkowego to mozaika wspaniałych wspomnień, pochwal się nią z innym. HP Sprocket to przenośna drukarka, która pozwala drukować zdjęcia cyfrowe przez Bluetooth wszędzie tam, gdzie akurat jesteś.

Podziel się chwilą

Bezatramentowa drukarka do zdjęć o wymiarach 10 × 15 cm zachowa dla ciebie wszystkie chwile, a dzięki błyszczącemu papierowi HP Zink będą one wyglądać tak świetnie, jak nigdy dotąd!

Resta in contatto con i tuoi amici

La mini stampante portatile per smartphone HP Sprocket può connettersi con più persone contemporaneamente, così puoi restare in contatto con tutti i tuoi amici.1

Poznaj funkcje

Drukarka mieszcząca się w kieszeni

Zabierz ją ze sobą wszędzie gdzie czekają przygody.

Samoprzylepny papier fotograficzny

Wydrukuj swoje ulubione wspomnienia i naklej je na ulubione rzeczy.

Odkryj aplikację HP Sprocket*

Naklejki niestandardowe

Twoja twarz jako emotikon? Teraz wszystko jest możliwe. HP Sprocket potrafi przemienić dowolne zdjęcie w cyfrową naklejkę. Użyj je, aby ozdobić zdjęcia i nadać im niezwykle osobistego charakteru3.

Tryb kafelków

Czy chcesz dostać zdjęcie o wielkości plakatu? HP Sprocket to potrafi. Tryb kafelków pozwala wydrukować obraz dużej wielkości, złożonym po jednym fragmencie o wymiarach 10 × 15 cm

Photobooth

Zabawa w zdjęcia z fotobudki, ale bez klaustrofobicznego pomieszczenia. Dzięki temu ustawieniu szybko zrobisz cztery zdjęcia i wydrukujesz na jednym arkuszu3.

  • App Store
  • Google Play

Wy mówiliście, my słuchaliśmy! Dowiedz się więcej na temat wycofania funkcji Reveal. WIĘCEJ INFORMACJI..

Pokaż innym swoje wspomnienia

Kup papier i wydrukuj na nim ważne chwile.

Pokaż innym swoje wspomnienia

Kup papier i wydrukuj na nim ważne chwile.

1. Wymagana aplikacja HP Sprocket. Ograniczona liczba użytkowników może połączyć się jednocześnie.
2. Bluetooth jest zastrzeżonym znakiem towarowym swojego właściciela, używanym przez firmę HP Inc. na podstawie licencji. Więcej informacji jest dostępnych pod adresem hp.com/go/mobileprinting.
3. Wymagana aplikacja HP Sprocket.